Hotel Nassau Breda bereikt hoogste punt
De contouren van Hotel Nassau aan de Nieuwstraat in Breda beginnen zich steeds duidelijker af te steken. Op vrijdag 11 december 2015 om 12.00 uur wordt officieel stil gestaan bij het bereiken van het hoogste punt van de nieuwbouw aan de achterzijde van het hotel. Na het bereiken van dit hoogste punt wordt er door ontwikkelaar van de Ven en de Odyssey Hotel Group hard doorgewerkt om binnen ongeveer 4 maanden de deuren van Hotel Nassau te kunnen open.
De 3 unieke hofhuizen en de Kapel aan de Nieuwstraat met honderden jaren geschiedenis, zijn begin 20e eeuw samengevoegd door de Franciscanessen zusters en vormen nu gezamenlijk het meest exclusieve hotel in de regio. De rijke geschiedenis van de panden maakt de locatie uniek maar geven de bouwers ook de nodige uitdagingen. Er wordt veel aandacht besteed aan het behouden en restaureren van de authentieke elementen, maar daarnaast wordt het gebouw ook aangepast aan de luxe van deze tijd.
Over het hotel
Het hotel is bij uitstek geschikt voor de veeleisende internationale reiziger die makkelijk toegang wil hebben tot de Randstad, Antwerpen/Brussel of Eindhoven . Het hotel is ook voor de Brabander een ideale ontmoetingsplek. De Kapel, de vergaderruimtes en de boardrooms lenen zich voor unieke en hoogstaande evenementen. In de Franse brasserie ‘De Liefde’ en de hotelbar kan iedereen genieten van een hapje en een drankje in een gastvrije en sfeervolle ambiance.
Hotel Nassau Breda maakt deel uit van de Autograph Collection by Marriott. Een wereldwijde keten van unieke hotels met karakter (‘Exactly like nothing else’)
Dit hotel wordt de enige locatie in Breda waar historie, luxe en internationale hotellerie samenkomen. Een unieke plek in Brabant om topevenementen te organiseren!
De opening van Hotel Nassau Breda is medio april 2016 Voor meer informatie kun je terecht op de website of kun je bellen naar +31 (0) 76 888 49 21