Ierse Pub 'Mad Molly's' opent in september

 

 

 

In september opent aan de Schoolstraat in Breda een authentieke Ierse pub: Mad Molly’s. De pub wordt gerund door een Ier en is nu al genomineerd voor de Bredase Start Up Award van 2015. De financiering voor de pub is in één dag via crowdfunding tot stand gekomen.

 

 

De eigenaar, Leo Martin, is afkomstig uit Ierland en heeft daar dan ook het vak geleerd. Inmiddels is hij al ruim 20 jaar werkzaam als barman, waaronder in diverse cafés waaronder de Huiskamer in Breda. Ook zijn vrouw Inge heeft 5 jaar achter de bar gestaan. Samen starten ze nu een eigen Ierse pub omdat ze hier markt voor zien. ‘We merkten om ons heen de behoefte aan een café met comfort, sfeer, gezelligheid en kwaliteit. Daarnaast is het uniek voor Breda dat een Ierse pub ook echt een Ierse eigenaar heeft. Hiermee kunnen we de uitnodigende en internationale sfeer van een Ierse pub goed op onze gasten overbrengen’, aldus Leo Martin. Mad Molly’s legt dan ook de focus op Ierse dranken, speciaalbieren en Ierse snacks. Ook internationale sportwedstrijden worden live uitgezonden.

 

 

 

 

Financiering in één dag

De financiering voor Mad Molly’s is volledig via crowdfunding tot stand gekomen. Via de site geldvoorelkaar.nl was in één dag de benodigde investering rond. Martin: ‘Dit bevestigde voor ons dat Breda zit te wachten op een concept als dit. De positieve reacties die we nu al krijgen zijn overweldigend’. Daarnaast is de pub nu al, zonder de deuren geopend te hebben, genomineerd voor de Bredase Start Up Award van 2015.

 

 

Opening half september 2015

Het pand op de plek waar eerst café Dikke zat, wordt momenteel verbouwd om medio september open te gaan voor het publiek.  De exacte datum is nog afhankelijk van het verloop van de verbouwing maar vaststaat dat op 18 september – de start van de Rugby World Cup, een belangrijk evenement voor de Ieren- het café zeker geopend is.

 

 

De vorderingen zijn te volgen via de Facebook pagina ‘Mad Molly’s Irish Pub’