Haring, inkt, kunst & drank
Op 19 juni vinden er in de St. Annastraat in Breda diverse evenementen plaats. Deze middag kan je terecht bij Publieke Werken om Hollands Nieuwe te proeven onder het genot van een drankje. Kom gratis genieten van deze lekkernij tussen 17:00 en 19:00. Publieke werken combineert dit met een, wederom gratis, proefglaasje gerijpte jenever van Ketel 1; de 'Matuur'.
Om 16.00 kan je al terecht voor inkt, kunst & drank bij WEST. Rutger Termohlen zal daar de veelbesproken krijtmuur voorzien van nieuwe graphics. Rutger heeft in het verleden ook de street art achter de lange stallen en bij de Spaanse muur gerealiseerd.
Ook kan je een Flash Tattoo scoren bij niemand minder dan Bobeus van Bunker Tattoo. Uiteraard zullen er ook biertjes vloeien en zijn er een aantal Rebellion Rum flessen aanwezig.
Tevens krijg je tijdens dit evenement 25% korting op kleding bij WEST