Gare Du Nord met groovy funky jazz in Mezz
De nieuwe clubtour van Gare du Nord heet Undressed. Op vrijdag 17 oktober staat de band op het podium van Mezz in Breda. Barend Fransen van Gare Du Nord: "Met deze clubtour trappen we ook een multimediaal project. Naast de nieuwe live show komen er ook een boek, een film, drie EP's en een album aan." Gare Du Nord was bovendien genomineerd voor een Radio 6 Soul & Jazz Award in de categorie Beste Groep 2014.
"Daar zijn we natuurlijk blij mee", vertelt Fransen. "Temeer omdat we de nominaties mogen delen met onze zeer gewaardeerde vrienden en collega's New Cool Collective, Bruut, Jungle By Night en Sven Hammond Soul. Allemaal top bands!"
Nieuw repertoire en klassiekers
In een ingrijpend vernieuwde bezetting komt deze jazzband voor het eerst in drie jaar met nieuw repertoire naar buiten. De songs klinken avontuurlijker en funkier dan ooit tevoren. Ook klassiekers als Marvin & Miles, We Still Grow, Pablo's Blues en You're My Medicine met Marvin Gaye komen voorbij.
Vernieuwde bezetting met topmuzikanten
Voor Gare du Nord: Undressed treedt de band aan in een sterk herziende bezetting. Vertrouwde gezichten Dorona Alberti (zang) en Aron Raams (gitaar) vormen samen met Frank Montis (hammond B3/zang), Floris van der Vlugt (alt sax), Guido Nijs (tenor sax), Marc Schenk (drums) en Guus Bakker (bas) een energiek groovende liveband bestaande uit muzikanten behorende tot de top van de hedendaagse Nederlandse jazz-scene.
Tickets en info
Meer info en tickets voor het concert op 17 oktober in Mezz vind je op de website:
http://www.mezz.nl/programma/Gare-Du-Nord/28660