Biogondisch opent deuren aan de St. Annastraat

Net als de St. Annastraat is ook de St. Janstraat volop in beweging. Onlangs openden Mannenwinkel WEST en Biobondisch hier hun deuren. Deze week namen we een kijkje bij shop-sapbar-lunchroom Biogondisch en spraken we eigenares Christel Jansen.

 

Christel heeft een opleiding gevolgd in voeding en diëtetiek en daarna een paar jaar een natuurvoedingspraktijk gehad. Hier gaf kookworkshops, voedingsconsulten, spreekuren en korte cursussen. De kookworkshops biedt ze nu nog steeds aan via Biogondisch; een winkel en lunchroom in één. De missie is om gezond en lekker eten aan te bieden. De zaak is ontmoetingsplek waar je gezond en blij van wordt.

 

Sapbar en lunchroom
In de zaak staan een aantal tafeltjes, waar je rustig kunt genieten van slow juice, gluten- en suikervrije taartjes, chocolaatjes, superfood, zeewieren en eigenlijk gewoon alles wat goed is voor je lijf. Take-away is ook mogelijk!

 

Shop
Het shopgedeelte is een mixstore met vegan & bio(super)food en duurzame (kook)artikelen zoals Riesspannen, servies van Elke van den Berg, Bambu, fermliving, zuperzozial, spullen van hennep, mais en bamboe, Essefornuis, Elke van der Berg servies, Biobites crackers, Franse en Nederlandse zeewierproducten, Keepleaf lunchzakjes, Retap bottle, Kangenwater, theOHm collection deodorant, Superfood, Zuperzozial collectie

 

Over de eigenaren
Biogondisch wordt gerund door Christel en Joost Jansen. Bijden hebben een passie voor goed en gezond eten. 

 

 

 

"Ik ben een idealist. Gedreven, betrokken, vernieuwend, enthousiasmerend en praktisch. Een echte Biogondiër ook. Lekker en gezond eten lopen beide als een rode draad door mijn leven. Thuis eten we niet twee avonden hetzelfde. Ik kook op gevoel en smaak. Met mijn ervaringen in de communicatiesector en mijn zelfstandige diëtistenpraktijk is deze winkel me op het lijf geschreven."

 

 

 

Ik eet al ruim 20 jaar biologisch en vegetarisch. Na mijn studie economie aan de Universiteit van Tilburg ben ik gaan werken als docent economie en dat doe ik nog steeds. Ik vind het heel leuk om te zien dat steeds meer mensen biologische producten kopen. In onze winkel kun je ervaren hoe smaakvol biologische en vegetarische voeding kan zijn. Ik kijk er naar uit om samen met mijn vrouw Christel Biogondisch goed neer te zetten in Breda en omgeving.

 

Openingstijden
Di - Woe: 10:00 - 18:00
Do: 10:00 - 21:00
Vr - Za: 10:00 - 18:00
Zo: 12:00 - 17:00

 

Biogondisch Breda
St. Annastraat 17
4811 XK Breda
06 42017394
info@biogondisch.nl
www.biogondisch.nl