Mini kunstveiling bij Noos31 Originalstore

Wethouder Bob Bergkamp veilt aanstaande vrijdagmiddag 5 september rond de klok van 4 uur een drietal items bij Noos31 Originalstore in de St Janstraat te Breda. Je kunt bieden op een werk van Yonne de Ridder, een mooie tas van Studio Hop en een foto van Ricky Florack. De details staan in een mini-catalogus en vind je op Noos31.nl. Vooraf je bod kenbaar maken is mogelijk. De opbrengst gaat in de collectebus van de KWF kankerbestrijding.


Noos31 Originalstore is een nieuw winkelidee in het centrum van Breda geopend sinds mei 2014. Naast het Nooscafé met goeie koffie en verrassende producten is er een shop galerie met heel veel mooie items. Je vindt er kleding, accessoires, boeken, spullen voor je interieur en lederwaren van bekende merken als American Outfitters, String SE, Mads Norgaard, Hay, Kinfolk en Emile et Ida maar ook prachtig Dutch design van onder andere Ontwerpduo, Susan Bijl en Studio Elke van den Berg. De collectie wordt met zorg samengesteld. Per ontwerp zijn maar kleine aantallen ingekocht en er is oog voor de achterliggende verhalen. Soms ver gevonden maar vaak ook heel dichtbij. Zo is er veel ruimte voor (nieuwe) (jonge) ontwerpers en kunstenaars. Juist de combinatie van gevestigde namen en beginnend talent maakt de formule dynamisch en interessant.
Sinds dit voorjaar exposeert Yonne de Ridder haar werk met groot succes bij Noos31. Daarom mag zij op deze veiling zeker niet ontbreken. Naast haar werk als illustrator is ze docent tekenen & handvaardigheid op de Nassau in Breda. Yonne werkt voornamelijk met verschillende druktechnieken, als zeefdruk, etsen en mono print. Het aangeboden werk "Blijvende verbinding" bestaat uit twee verschillende druktechnieken. De linosnede en mono print.


Paulien Hopmans is eigenaar van studio Hop sinds 2011. Zij is opgeleid in Textiele Werkvormen en altijd bezig geweest met ontwerpen. Het concept van Studio Hop is een kleine basic collectie lederwaren die op allerlei manieren aangepast kan worden. Altijd uniek en handgemaakt. Tijdens de veiling komt een zwart suède handtasje onder de hamer.


Ricky Florack woont en werkt in Breda. Na wat omzwervingen heeft ze in 2012 de Fotovakschool afgerond met een specialisatie in fotojournalistiek. Naast uiteenlopend werk als freelance fotografe houdt ze zich vooral bezig met straatbeelden en portretten. Daarbij inspireren reizen en reisjes naar een andere omgeving haar altijd het meest tot het maken van nieuw werk. De mooie beelden waar haar oog op valt deel ze graag met anderen door middel van fotografie. Bieden kan op een zwart-wit 20x28 ingelijste fotoprint met titel: 1pm.COZUMEL


Noos31 Originalstore
St. Jansstraat 25
4811 ZK Breda
info@noos31.nl
06-51445454