Start je meivakantie goed bij De Nobelaer! De voorjaarszon laat zich weer zien en alle bomen en planten staan weer in bloei; het is lente! Kom in de meivakantie, op maandag 22 april, knutselen met onze beeldend docent Kim. Op het thema lente gaan we samen… Read more
Start je meivakantie goed bij De Nobelaer!
De voorjaarszon laat zich weer zien en alle bomen en planten staan weer in bloei; het is lente! Kom in de meivakantie, op maandag 22 april, knutselen met onze beeldend docent Kim. Op het thema lente gaan we samen iets leuks maken. Wat precies dat houden nog even geheim, maar het wordt zeker spek-taculair.
Deze activiteit duurt van 10:15 - 11:30 uur en is voor kinderen van 7 t/m 12 jaar. Wees er snel bij, want er is maar beperkt plek. De toegangsprijs is inclusief ranja.