Proef het beste van Breda tijdens het 9e Beyerd Bierfestival 15 juni

de Beyerd

Op zondag 15 juni verandert de Boschstraat in Breda opnieuw in een plek voor bierliefhebbers tijdens de negende editie van het Beyerd Bierfestival. Tien brouwerijen uit Breda en omstreken laten hier hun beste bieren proeven. Read more

 Op zondag 15 juni verandert de Boschstraat in Breda opnieuw in een plek voor bierliefhebbers tijdens de negende editie van het Beyerd Bierfestival. Tien brouwerijen uit Breda en omstreken laten hier hun beste bieren proeven.
Naast een mooie selectie ambachtelijke bieren zijn ook de specialiteiten te proeven van verschillende ondernemers uit de Boschstraat. Proef, ontdek en geniet in een gezellige setting midden op straat, ter hoogte van Boschstraat 26.
Toegang is gratis. Voor deelname aan het festival betaal je enkel borg voor een speciaal festivalglas en kun je met munten je favoriete bieren laten tappen.
Laat je verrassen door unieke smaken, ontmoet gepassioneerde brouwers en geniet van de gemoedelijke Bredase sfeer. De taps zijn geopend van 13:00 tot 19:00 uur.

Voor meer informatie:
Sjors de Jongh – Café & Brouwerij De Beyerd
📍 Boschstraat 26, Breda
📞 06-53712034 / sjors@beyerd.nl

Boschstraat 26, 4811GH Breda